heey! beynim nasılsın?

OĞUZHAN GÖZEK // Kurucumuz Genel Koordinatör

OĞUZHAN GÖZEK

16 Nisan 1977 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 1996 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Antrenörlük bölümünü kazandı ve 2000 yılında aynı bölümden başarı ile mezun oldu. Gelişim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hareket ve Antrenman Bilimleri alanında yüksek lisansını tamamladı.

Meslek hayatına, Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Gençlik Geliştirme Antrenörü olarak başladı ve bu alanda 7 yıl boyunca görev yaptı. Bunun yanında 17 yıllık öğretmenlik deneyimi de olan Gözek, UEFA’nın düzenlediği birçok organizasyonda eğitmenlik görevini üstlenip; yine UEFA’nın organize ettiği UEFA Başkanı Michel Platini tarafından özel ödüle layık görüldü. 2009 yılında, Türkiye’de ilk defa düzenlenen 19.(IPA) Dünya Çocuk Oyunları Konferansı’na katılarak yenilikleri takip etme fırsatı yakaladı.

2015 yılında Türkiye Futbol Fedarasyonun düzenlediği Psikolojik Danışmanlık eğitimini tamamladı.
Şu anda yine Almanya da uygulanan different learning beyin temelli öğrenme ve farklılıkla öğrenme konuları ile araştırmalarına devam etmektedir.
Oyun ve egzersizlerle beyin devrelerinin etkin hale getiren yeni eğitim modellerini takip etmeye ve uygulamaya devam ediyor. Derin beyin eğitim şirketinde kurucu ve genel koordinatör görevini yürütüyor.