EĞİTİM VE BİLGİ İÇİN: 0216 493 59 09

OĞUZHAN GÖZEK // Kurucumuz Genel Koordinatör

OĞUZHAN GÖZEK

16 Nisan 1977 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da aldı. 1996 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Antrenörlük bölümünü kazandı ve 2000 yılında aynı bölümden başarı ile mezun oldu. Gelişim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hareket ve Antrenman Bilimleri alanında yüksek lisansını tamamladı.


Meslek hayatına, Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Gençlik Geliştirme Antrenörü olarak başladı ve bu alanda 7 yıl boyunca görev yaptı. Bunun yanında 17 yıllık öğretmenlik deneyimi de olan Gözek, UEFA’nın düzenlediği birçok organizasyonda eğitmenlik görevini üstlenip; yine UEFA’nın organize ettiği UEFA Başkanı Michel Platini tarafından özel ödüle layık görüldü. 2009 yılında, Türkiye’de ilk defa düzenlenen 19.(IPA) Dünya Çocuk Oyunları Konferansı’na katılarak yenilikleri takip etme fırsatı yakaladı.


2014 yılında Almanya’da uygulanan Köln üniversitesi patentli Lifekinetik eğitimine katıldı. Daha sonra Almanya’ya giderek bizzat yerinde araştırmalarını sürdürdü. 2015 yılında ise Almanya’da uygulanan Differential Learning programı ile tanıştı.. İstanbul’a gelen ve 3 tam gün süren, Mainz üniversitesinden Prof.Dr Wolfgang SCHÖLLHORN’un uygulamalı eğitimine katıldı. Araştırmalarını beyin bölümlerinin eğlenceli egzersizlerle nörolojik olarak nasıl bir gelişim sağladığını üzerine yapıyor. Sporcular için ise 2015 yılında başlayan ve 3 dönem süren Türkiye Futbol Federasyonu’nun Psikolojik Danışmanlık eğitimini başarıyla bitirdi. Yurt içi ve yurt dışında uluslararası kongrelere konuşmacı olarak katılan Gözek, başta Almanya, italya, İspanya, İngiltere gibi ülkelerden davet mektupları alıp, 2018 yılı Ağustos ayında Amerika Birleşik Devletlerinde indiana üniversitesinde öğretmenlerin eğitimi kongresinde konuşmacı olarak katılacaktır. ITE-C KONRESİ İÇİN