OĞUZHAN GÖZEK // Kurucumuz Genel Koordinatör

[ HAKKIMIZDA ]
DERİN BEYİN

DERİN BEYİN,bilişsel becerileri belirlemek ve geliştirmek vizyonuyla kurulan araştırmacı ve uygulayıcı bir öğrenme merkezidir. Öğrenmeyi öğretme iddiasıyla kurulan DERİN BEYİN, Okul çağı çocukları ve gençlere,yetişkinlere,ileri yaş gruplarına,okullara ve kurumlara bilişsel becerileri geliştirme proğramları sunuyor.


HEDEFİMİZ
Bilimsel olarak kanıtlanmış eğlenceli oyun ve egzersizlerden oluşan beynimizin tüm fonksiyonlarını harekete geçiren alman metodu uygulamalı eğitim programıdır.
Vizyonumuz
Kişilerin eglenerek yeni oyunların ön planda olduğu algı, dikkat,konsantrasyon,yaratıcılık,odaklanma motivasyon,el göz koordinasyonu,denge,problem çözme, çabuk karar verme,hızlı düşünme gibi konularda yeni metotlarımızla en kaliteli hizmeti sunmak. Her seferinde yeni hareket kombinasyonları uygulayarak eğitimi daha enerjik ve eğlenceli hale getiren bir bakış açısıyla hareket eder.
Misyonumuz
Benzersiz yöntem ve metotlarımızla eğitim kurumlarına,şirket çalışanlarına,spor kulüplerine kısaca herkese farklı modüllerde yenilikçi eğitimimizi en iyi şekilde sunarak farkındalığı arttırmaktır.
ETKİNLİK
27,000
EĞİTİM
12,500
3,400
Çocuk
1,250
Öğrencİ
5,950
Çalışan
9,021
Sporcu