[ Çocuklar İçin ]
Oyun çocuklar için hayatı keşfetme ve öğrenmenin yöntemidir
[ Öğrenciler İçin ]
Öğrencilerin okul hayatındaki başarısı için egzersizlerin öğrenimi
[ Çalışanlar İçin ]
Çalışanlarınızın mevcut performansını yükseltmek için takım ve başarı odaklı eğitimler
[ Sporcular İçin ]
Sporcuların dikkat ve konsantrasyon becerilerinin gelişimi

[ Derin Beyin ]
HİZMETLERİMİZ
 • Life Kinetik
  Nöronal öğrenme sürecini canlandırarak, yeni beyin ağlarını yapılandırıp sinirsel semptomları azaltırken, konsantrasyonu ve görsel sistemin performansını iyileştiren bir eğitim programıdır.
 • Differential Learning
  Beyin üzerinde en fazla etkisi olan duyu organımız gözdür. Görme ile ilgili sinirler beyinde çok fazla yer kaplıyor. Sinir bilim araştırmalarına göre beynimizdeki verilerin %80 görsel yolla alınıyor. Fotoğraf ve video eklendiğinde %65 hatırlanıyor.
 • Öğretmen Antrenör Eğitimi
  Derinbeyin eğitimlerinin eğitim kurumlarında görevli öğretmenlerimizin uygulamasını önemsiyoruz. Öğretmenlerimizin kişisel gelişimlerini destekleyen ve aynı zamanda sınıflarında her ders başında veya sonunda beş dakika dahi uygulandığında akademik ve sosyal becerilerde gelişmeler olduğu ispatlanmıştır. Almanya başta olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinde öğretmenlerin ve çocukların başarılarında ilerlemeler kaydedilmiştir. Web sayfamızdaki bilimsel çalışmalar için tıklayınız.

BÜYÜLÜ EGZERSİZLER

Hepimiz doğumda yüz milyara yakın beyin hücresi ile doğarız. Ancak bu hücreler birbirine bağlı değillerdir. Merak ve öğrenme yoluyla, hücreler giderek daha fazla bağlanır. Egzersizler, beyin hücreleri arasında yeni bağlantılar oluşturarak zihinsel potansiyelin uyanmasını sağlar. Beyindeki daha çok ağlar, beynin performansını,esnekliğini ve işleme hızını arttırır. • Beynimizde bir kas gibidir. Eğer güçlü olmasını istiyorsanız, onu çalıştırmalısınız. Her yeni bilgi size yeni bir seçenek sunar. Her yeni fikir bir kas çalıştırır.O kaslar sizi güçlü kılar.
 • Kullanmadıkça körelen bir organ ve ne kadar çok çeşitliliğe maruz bırakırsanız o kadar çok gelişir. Tıpkı kaslarınız gibi ne kadar kullanırsanız o kadar gelişir.
DERİN BEYİN
İnsan beyninin bir özelliği dalıp gitmeye programlı olmasıdır.
İnsan beyninin bir özelliği dalıp gitmeye programlı olmasıdır. Dikkat aklın en büyük çocuğudur. Bizim bu çocuğa gözümüz gibi bakmamız gerekiyor..Gelişim alanlarını,noksanlıklarını ve düştüğü çukurları anlarsak işimiz kolaylaşır.Bu program hayatınızı kolaylaştırmaya ve beynimizin olanaklarını daha iyi kullanarak başarıyı ve performansı en üst noktalara çıkarmayı amaçlar.
Hareketi otomatikleştirene kadar asla uygulamayız.
Egzersizlerin çoğu bireylerin yapamayacakları şekilde dizayn edilmiştir. Eğer denemezseniz ne yapıp yapmayacağınızı asla bilemezsiniz. Her bir girişiminiz bir deneydir. Her seferinde kendinizle ilgili müthiş şeyler öğrenirsiniz.Bunu sağladığınızda beyinde yeni ağlar oluşmasına ve daha verimli hale gelmesini sağlarız.
Böylece beynin iki tarafı aynı anda meydan okur.
Böylece beynin iki tarafı aynı anda meydan okur. Bazı hareketleri yaptıktan sonra bilişsel işlev ve görsel yönergeleri eklediğimizde kelimenin tam anlamıyla beynimizin daha fazla uyandıracağı yeni sinapslar üretiriz. Bir egzersizi tekrar edip ustalaştıktan sonra yeni bir meydan okuma başlar.


DERİN BEYİN

Bizim öğrettiklerimiz bireylerin beyninde ne kadar çok fazla lambayı yakıyor; ya da kaç farklı zile dokunuyor. Ne kadar çok nöron aktivasyonuna izin verilir ve buna hazırlanılırsa beynimizin şeması da o derece değişir.
Hareket eğitiminin birinci hedefi çocuğun spor faaliyetlerinde veya aktiviteler sırasında hareket etme niteliğini artırmak ve çocuğun hareket ederken kendisine olan güvenini sağlamaktır.
Graham Holt Hale ve Parker, 2009


DİKKAT VE OTOMASYON
Neden Derin Beyin Egitimi
ETKİNLİK
27,000
EĞİTİM
12,500
3,400
Çocuk
1,250
ÖĞRENCİ
5,950
Çalışan
9,021
Sporcu
İLETİŞİM
EĞİTİM MERKEZİMİZ
Postane Mahallesi
Gülbeyaz Sokak No:15
Tuzla / İSTANBUL
TELEFON
Sabit: 0216 493 59 09
Mobil: 0532 012 55 05
Email: bilgi@derinbeyin.com
EĞİTİM TALEBİ